Şenyıldız

Prestijli sigortanın3 avantajı

Güven Avantajı

Bünyemizde yer alan Eureko Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Allianz Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Allianz Emeklilik ve HDI Sigorta acentelikleri sayesinde, en donanımlı teminatlara sahip ürünü alma imkanı bulursunuz. Sigorta ürünlerinde uzmanlaşmış kadromuz sizlere aldığınız sigorta ürününe ait teminat ve detayları eksiksiz bir biçimde aktarır.

Kıyaslama Avantajı

9 ayrı sigorta şirketi ile çalışıyor olmamız size hem rekabet ortamında fiyat kıyaslama hem de şirketleri verdikleri hizmetlere göre değerlendirebilme imkanı sağlar. Böylece siz de kaskodan sağlık sigortasına kadar pek çok farklı poliçe türünde 9 ayrı şirketten fiyat alıp hizmet ve teminat politikalarındaki farklılıkları değerlendirerek kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yetkili Servis Onarım Avantajı

Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Groupama Sigorta, Generali Sigorta, Zurich Sigorta, HDI Sigorta, Ray Sigorta, Güneş Sigorta, Zıraat Sigorta, AIG Sigorta, Liberty sigorta, Sompo Japan Sigorta ve Mapfre Genel Sigorta, Unico Sigorta, Neova Sigorta, Doğa Sigorta, Sbn Sigorta, Quick Sigorta olmak üzere bu 22 sigorta şirketiyle servis anlaşmamız bulunmaktadır. Poliçe kapsamındaki bir hasarla veya bir olayla karşılaştığınızda ,ücretsiz kurtarıcı hizmetinden faydalanarak , teminatlar ve şartlar dahilinde hiçbir ödeme yapmadan onarım hizmetinden yararlanırsınız.